₹ 75000 / Piece Get Latest Price
| Brand | RPP |
| Material | MS |
| Power | 240-300 kW |
| Temperature Range | Below 5-7 D C |
| Thickness | 100 mm |
Get Latest Price
| Brand | RPP |
| Is It Transparent | Non Transparent |
| Capacity | Up to 2000 KVA |
| I Deal In | New Only |
| Usage/Application | Sound Absorbers,Noise Barriers and Sound Diffusers |
| Country of Origin | Made in India |
| Maximum Temperature | Up to 80 Degree C |
₹ 40000 / Piece Get Latest Price
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Noise Barriers |
| Voltage | 220-415 V |
| Brand | RPP |
| Noise Reduction | Up to 25 dbA |
Rajeev Sharma (Proprietor)
Roshni Power Projects
Ground Floor, D 345, Sector 10
Noida - 201301, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India